Liquid vs 100 Thieves. Прогноз і ставка Олександра Петрика

23:00, 28 бер 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Liquid vs 100 Thieves, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

Сьогодні в рамках північноамериканської групи на ESL Pro League пройде цікава зустріч між Liquid і 100 Thieves.

Вчора Liquid стали авторами головної антисенсаціі, коли програли 0:2 колективу Swole Patrol. Цю несподіванку я відношу до розряду програшів Na`Vi: ті теж невпевнено стартували в онлайн-іграх, тому що давно не були в такій ситуації. Також, можливо, злий жарт з Liquid зіграла недооцінка противника. Ну і Swole Patrol теж молодці, що не упустили шанс.

100 Thieves зараз точно в хорошій формі. Вони довели це своїми двома перемогами: спочатку над Swole Patrol, а вчора – над Evil Geniuses. У протистоянні зі «Злими геніями» австралійці теж вважалися аутсайдером, проте там все виявилося далеко не так очевидно. Сьогодні ситуація, як на мене, багато в чому схожа. «Злодії», які набрали хід, протистоять вразливим Liquid, від яких навряд чи варто очікувати феноменальної гри.

100 Thieves – міцна команда. Їх і Liquid в топовій формі не факт, що обіграють. Так що я готовий з легкістю повірити, що австралійський колектив зможе впоратися з Liquid. Тим більше за такий коефіцієнт!

Ординар: Програш
ESL Pro League Season 11
23:00/28 бер
Liquid vs 100 Thieves
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Акції
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0