«Ліон» – «Клермон»: прогноз і ставка Вадима Скічка

14:00, 22 сер 2021
«Олімпік» почав сезон катастрофічно. Одне очко за перші два тури з командами, які за підсумками минулої кампанії розташувалися у долішній частині таблиці Ліги 1. Після таких результатів у «Ліона» нема іншого вибору окрім як терміново усе виправляти, вважає постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко.

Прихід Петера Боша мав стати кроком уперед порівняно з епохою Руді Гарсії у «Ліоні». Поки нідерландському фахівцю це слабко вдається. «Ліон» розпочав сезон найгірше за понад десять років, тому надійшов час виправлень. Із «Брестом» і «Анже» «Ліон» провалював перший тайм і йшов на перерву як команда, що поступається. Це найперше що слід викорінити Бошу та компанії. Особливо у домашніх матчах.

За усієї поваги до відмінного старту «Клермона» після повернення до еліти, очікую для них важкої гри на «Парк Олімпік Ліон». Господарі завдяки своїй зарядженості, досвіду, а може навіть відчаю, зобов’язані одразу грати на атаку та намагатися нарешті піти на перерву за власної переваги. Не знаю чи вдасться, але саме «Ліон» має відкривати рахунок. І що раніше, то краще для них самих. До речі, «Клермон» поки усі свої м’ячі у Лізі 1 забив у других таймах.

Ординар: Виграш
Ліга 1
14:00/22 сер
«Ліон» - «Клермон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі