«Лілль» – «Ніцца»: прогноз і ставка Вадима Скічка

18:00, 14 сер 2021
Перший у новому сезоні домашній матч чинного чемпіона. І одразу ж на «П‘єр Моруа» завітає команда, яку очолює колишній тренер «Лілля» Крістоф Гальтьє. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що саме персона наставника «Ніцци» буде ключовою у цьому двобої.

Ще три місяці тому Крістоф Гальтьє тішився з «Ліллем» чемпіонству, а тепер протистоятиме цій команді. На мою думку саме фактор Гальтьє може стати вирішальним. Він досконало знає усі слабкі та сильні сторони «Лілля», відтак підготовка «Орлят» має бути бездоганною. Під час двох минулих візитів на «П’єр Моруа» «Ніцца» програвала навіть не забивши у відповідь. Постійно так не триватиме, а особливо після нулівки з «Реймсом» у першому турі.

Безперечно, «Ніцца» діятиме обережно та не розкриватиметься. Але я пропоную брати не ТМ, який тут читається, а набір очок для «Орлят». Гадаю, завдяки знанням Гальтьє, як головного архітектора чемпіонства «Лілля», «Ніцца» не зазнає першої поразки у сезоні.

Ординар: Виграш
Ліга 1
18:00/14 сер
«Лілль» - «Ніцца»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
774
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі