«Лілль» – «Монпельє»: прогноз і ставка Вадима Скічка

18:00, 29 сер 2021
Анді Делор – офіційно гравець «Ніцци». Тобто «Монпельє» втратив свого найкращого бомбардира у трьох попередніх сезонах. Попри це постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що «Паладини» все одно знайдуть того, хто відзначиться.

Втрата Делора важка. Роз’єднано одну з найбільш продуктивних нападницьких пар Франції Делор-Лаборд. Тепер «Монпельє» слід вчитися жити без алижрського форварда. Більше відповідальності для Лаборда, Мавідіді, Ваї та компанії. Брак Делора це погано, але не критично. У Олів‘є Даль‘Огльйо все одно талановитий напад, який підтримують Саваньє та Молле. Гадаю, «Монпельє» має забивати на «П’єр Моруа». «Паладини» навесні забивали у всіх виїзних матах, а ще у чотирьох з п’яти попередніх візитів до Лілля. До речі, обидві команди забивали у 11 з 12 попередніх ігор «Паладинів» у всіх турнірах.

Ситуація «Лілля» взагалі жахлива. Три тури без перемог – хіба це чемпіонський графік? Тому взяття воріт від «Догів» я, безперечно, чекаю теж. Але їхній захист на старті кампанії далекий від ідеалу. Зокрема через відсутність у воротах Меньяна.

Ординар: Виграш
Ліга 1
18:00/29 сер
«Лілль» - «Монпельє»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі