«Лілль» – «Ланс»: прогноз і ставки Вадима Скічка

22:00, 18 жов 2020
Дербі Півночі Франції! Як же давно цього не було у Лізі 1. Понад п’ять років! Крім статусу дербі цей матч це ще й зустріч двох колективів нагорі турнірної таблиці. Тож на нас чекає вогняний вечір на «П’єр Моруа», вважає постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко.

Протистояння між «Ліллем» і «Лансом» у Франції цінується доволі високо. Дербі Півночі зазвичай іскриться та спалахує, хоча «Ланс» востаннє перемагав у ньому у 2007, а у рамках Ліги 1 взагалі у 2003 році. Перед двобоєм у сьомому турі поточної першості непримиренні суперники розташувалися на третьому та четвертому місцях у таблиці. Переможець гри на «П’єр Моруа» очолить Лігу 1 до наступного ігрового дня. Ставки височезні! Якщо сюди ще й додати звичну принциповість притаманну дербі, то отримаємо вибухонебезпечний коктейль. Попри це кофи на картки відверто дивують.

За ТБ 4 ЖК пропонують дуже приємний коефіцієнт. І це ще з можливістю повернення. Так, «Лілль» одна з найбільш коректних команд Ліги 1, однак у неділю їм протистоятиме одвічний суперник, тож тут не до сентиментів. «Ланс» за грубощами та кількістю жовтих карток у топ-5. Знову ж таки, проти «Лілля» вони мають дати волю своїм емоціям. У двох попередніх Дербі Півночі попереджень не бракувало – шість і п’ять жовтих карток відповідно.

Матч на «П’єр Моруа» обслуговуватиме Франсуа Летексьє. Цей тридцятиоднорічний рефері минулого сезону був у топ-5 Ліги 1 за середньої кількістю жових карток за гру та у топ-4 за кількістю вилучень. Особисто у мене завжди виникає відчуття, що у матчі обов’язково станеться щось екстраординарне, коли я бачу, що арбітром є Летексьє. Він вміє начудити. Останнім часом у французькій першості з’явився тренд на червоні картки, а у сьомому турі їх поки замало було. Але дочекаймося вечора неділі. Статистика Летексьє цього сезону: 4 офіційні матчі, 3 вилучення. Ой, щось таки буде на «П’єр Моруа»!

Ординар: Програш
Ліга 1
22:00/18 жов
«Лілль» - «Ланс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Ліга 1
22:00/18 жов
«Лілль» - «Ланс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші* бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки і грати в улюблені ігри, в той час як в прогресбарі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0