Ліга Європи. Прогноз від Руслана Чепіля

22:00/12 лип '18

1) Дунайська Стреда – Динамо Тбілісі. Вчорашні матчі показали, що явних фаворитів на початкових стадіях фактично немає. Дуже важко проходять матчі з боротьбою і малою кількістю забитих голів. Думаю в цьому матчі ми побачимо закритий футбол з великою кількістю боротьби. Програвати не хоче жодна з команд. Динамо Тбілісі впевнено грає в чемпіонаті і справедливо лідирує. Пропоную поставити Х2 на Динамо Тбілісі.
2) Лех – Гандзасар. Так, Лех є абсолютним фаворитом даної зустрічі. Проте настільки феєричної гри команда не показує. Коефіцієнт 1.10 на Лех явно дуже малий. Гандзасар займає лідируючі позиції в Чемпіонаті Вірменії і частенько перемагає Пюнік та Алашкерт. Тому легкої гри для поляків очікувати не варто. Пропоную ризикнути і поставити фору +2,5 на Гандзасар.
3) Енгордань – Кайрат. В даному матчі явний фаворит Кайрат. Команда з Андорри переважно виступає хлопчиками для биття. Думаю і в цьому матчі клас виконавців і кращий рівень гри зроблять свою справу. Кайрат любить багато забивати. Очікую впевненої гри від казахів і перемоги з форою -1,5.

Експрес: Виграш
+5209₴
22:00/12 лип
Дунайська Стреда - Динамо Тбілісі
21:45/12 лип
Лех - Гандзасар
21:00/12 лип
Енгордань - Кайрат
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0