Леся Цуренко – Джулі Ніємайєр: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

13:00, 01 лип 2022
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч Вімблдона Леся Цуренко – Джулі Ніємайєр.

Леся Цуренко – єдина українська тенісистка, яка дійшла до третього кола Вімблдона. І дуже хотілося би, щоб вона могла дістатися ще далі. Шанси на це є. Але в суперницях потужна німкені Юле Німаєр, що створила у другому раунді дуже гучну сенсацію!

Втім, цьому апсету 3 ракетки світу є пояснення. Справа в тому, що Конавейт ще наприкінці минулого місяця жалілася на наслідки КОВІДа. Говорила, що буває, різко втомлюється. І в матчі з Німаєр Анетт виглядала дуже важко фізично, у другому сеті, який вона програла під нуль, ледве рухалася.

Втім, і недооцінювати Німаєр не слід. Вона може грати достатньо потужно. І тут ще питання, наскільки готова до цього буде Цуренко. Як вона відновиться після важкого дербі з Калініною. Чи не нагадає про себе її історія травм?

Думаю, тут буде достатньо рівно. І виграє той, хто зможе зберегти свіжіть на віирішальні розіграші. Скоріше за все, гра затягнеться у 3 сети. Можна спробувати це перевірити за 2.68.

Ординар: Виграш
Вімблдон
13:00/1 лип
Леся Цуренко - Джулі Ніємайєр
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі