«Лестер» – «Рома»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 28 кві 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч півфіналу Ліги конференцій «Лестер» – «Рома».

«Рома» за Жозе Моурінью демонструє дуже веселий футбол. Це якось не корелюється зі здавалося б прагматичним раніше наставником, але вже як є. Мені здається, тренер і команда зараз виглядають одним цілим – в поразках і в перемогах. Це дуже позитивний фактор, попри ненайкращі результати. Є підстави сподіватися, що наступного сезону буде краще.

Та й цей сезон «Рома» ще цілком може зробити дуже хорошим. У римлян є класні виконавці і зіграні виконавці в атаці. Абрахам ставить клубні рекорди, Дзаньоло виробляє дива, блискучі стандарти від Пеллегріні. Досвідчені Мхітарян і Крістанте, енергійні крайні захисники. Нема сенсу тут грати від оборони. Козирі «Роми» в іншому і Моурінью розуміє це найкраще за всіх.

«Лестер» в чемпіонаті буксує зі старту сезону. Можливо, це якраз той крок назад, який потрібен, щоб зробити два кроки вперед. Кадрово це все ще дуже талановита команда, від багатьох можна очікувати великого прогресу. Але відвертого «молодняку» нема, тому цей «Лестер» звичайно готовий боротися за перемогу у турнірі. Команда Роджерса завжди націлена на контроль і атаку, тож гадаю «Лестеру» вдасться забити.

Так само як і «Ромі». Мій прогноз — обидві заб’ють за 1,83.

Ординар: Виграш
Ліга конференцій
22:00/28 кві
«Лестер» - «Рома»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі