Лейла Фернандес – Аріна Соболенко: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 10 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Лейла Фернандес – Аріна Соболенко у півфіналі US Open.

Лейла Фернандес у 18 років вперше у своїй кар’єрі вийшла у півфінал US Open. Пригадується десь на підкірці історія про те, як Марія Шарапова виграла Вімблдон в юному віці, але поки ще рано про це говорити. Дуже непроста суперниця у Фернандес по наступному колу – це Аріна Соболенко, у якій більше досвіду.

Все-таки Аріна тенісистка нестабільна. Іноді вона грає сама з собою, робить подвійні помилки, хоча за силою або вірніше за потужністю удару вона перевершує практично всіх. Вона дуже добре готова фізично.

Все-таки Фернандес. Вона дійсно не «подарунок». Вона не така потужна, не така висока, але грає в активну й швидку гру. Ноги у неї неймовірним чином рухаються по корту. Вона грає різко й руками. Загалом, така собі «дівчинка-запальничка».

Якщо вона не втомилася, а шлях у неї дуже складний був і психологічний і фізичний – психологічно вона буде готова, от тільки якщо фізично не просяде Фернандес – вона зможе виграти більш як 8.5 геймів у цьому матчі.Аріна буде «смикатися» та переживати, тому що ніхто не любить грати проти молодих суперниць у півфіналах.

Ординар: Виграш
US Open. 1/2 фіналу
02:00/10 вер
Лейла Фернандес – Аріна Соболенко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
24005 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі