«Леганес» – «Лас-Пальмас». Прогноз Олексія Тютюненка

21:30/26 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на матч іспанської Прімери між «Леганесом» та «Лас-Пальмасом». Прогнозист вважає, що «Лас-Пальмас» не програє в цьому протистоянні.

«Леганес» знаходиться майже на самому дні турнірної таблиці, в безпосередній близькості до зони вильоту, а «Лас-Пальмас» приблизно в середині таблиці. Думаю, саме місцями в турнірній таблиці керувались букмекери при виставленні коефіцієнтів на цей матч, адже «Леганесу» вкрай важливо здобувати залікові бали у всіх без винятку матчах, які залишились в цьому сезоні. «Лас-Пальмас» вже вище голови не стрибне, до того ж спуститись до небезпечної зони теж навряд чи вийде.

Не дивлячись на розклади перед матчем в турнірній таблиці, я вважаю, що «Лас-Пальмас» не хоче ганьбитись в виїзному матчі проти аутсайдера Прімери. Якщо «Леганесу» і вдасться виграти матч, то це буде мінімальна перемога. Як на мене, доволі непогано виглядає тотал менше 2.5 на цей матч, але мене трішки лякає результативність «Лас-Пальмасу», з останніх десяти зустрічей команда не забила гол лише в одному. Тому пропоную зіграти без ризику фору (+1) для «Лас-Пальмас» за доволі непоганий коефіцієнт.

Ординар: Програш
Прімера
21:30/26 кві
«Леганес» - «Лас-Пальмас»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0