«Лаціо» — «Наполі». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/09 кві '17

Прогнозом на матч Серії А між «Лаціо» та «Наполі» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com і ведучий шоу «Камонплей!» на радіо «Аристократи».

 1. На тижні сталися матчі, які, без сумніву, вплинуть на підсумки сезону для «Лаціо» та «Наполі». Римляни вийшли в фінал Кубка Італії, залишивши за бортом «Рому», а команда Мауріціо Саррі хоча й перемогла «Ювентус», але в фіналі не зіграє. Таким чином, неаполітанці знову залишаються без трофеїв, і їм залишається хоча б сподіватися на друге місце. Але у «Лаціо» інші плани — не дати «Наполі» зайняти навіть третє. Напередодні матча в столиці «Орли» відстають від «Партенопеї» лише на чотири очки.

На «Олімпіко» «Наполі» не програє з 2012-го року, але за останні сезони «Адзуррі» не зустрічалися з таким сильним «Лаціо». Команда Сімоне Індзагі вдома поступилася лише тричі, а в цілому не програє в чемпіонаті з п’ятого лютого.

Мені здається, що і сьогодні «Лаціо» не залишиться без очок: Чіро Іммобіле, кращий бомбардир ери Клаудіо Лотіто, має забезпечити команді голи. З іншого боку, у «Наполі» краща атака на виїзді — забито 35 голів. Отже ставлю на те, що «Орли» не програють та ТБ 2.5 за 2.85 від PariMatch.

Неможливо не відзначити, що у складах суперників грають одні з найкращих бомбардирів чемпіонату. У Дріса Мертенса 20 голів, у Іммобіле 18, і на коефіцієнт на точний удар кожного з них у цьому матчі — 2.50. Дуже щедро!

Ординар: Програш
Серія А
21:45/9 кві
«Лаціо» — «Наполі»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 75%
Не пройде 25%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Серія А
21:45/9 кві
«Лаціо» — «Наполі»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Серія А
21:45/9 кві
«Лаціо» — «Наполі»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0