«Лаціо» – «Фіорентина». Прогноз Андрія Рівненка

22:00/26 гру '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Андрій Рівненко зробив прогноз на матч ¼ Кубку Італії  між «Лаціо» та «Фіорентиною». Прогнозист вважає, що в цій парі фаворит не такий явний  як це відображається у букмекерських котируваннях і гості дадуть справжній бій у Римі.

Незабаром в Римі визначиться перший півфіналіст Кубку Італії. На думку букмекерів, шанси на успіх у господарів поля значно вищі, ніж у суперника і це не дивно. «Лаціо» історично кубкова команда і в минулому році це знов підтвердила, дійшовши до фіналу цього турніру. Нагадаю, що вже на старті нинішнього сезону підопічні Сімоне Індзагі виграли Суперкубок країни. Та і в цілому римляни в цьому ігровому році виглядають дуже переконливо.

Попри те, «Фіорентина» на даний час набрала оптимальну форму та може нав’язати боротьбу будь-якому супернику в Італії. Нещодавно вони не програли в Неаполі, а рівно місяць потому на «Стадіо Олімпіко» розійшлись миром з майбутнім опонентом, «Лаціо». При цьому навіть мали не погані шанси здобути там перемогу.

Мотивовані обидві команди, але не треба забувати, що якщо у «Лаціо» є Ліга Європи та в чемпіонаті вони ведуть боротьбу за першу четвірку, то «Фіорентини» більш ніж на шосту сходинку в Серії А сподіватись навряд чи може. Також на відновлення та підготовку гості мали на день більше. Тому припинити їх шлях у Кубку країни буде дуже не просто, навіть для «Орлів».

Ординар: Програш
Кубок Італії
22:00/26 гру
«Лаціо» - «Фіорентина»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Кубок Італії
22:00/26 гру
«Лаціо» - «Фіорентина»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0