«Ланс» – «Ніцца»: прогноз і ставка Вадима Скічка

18:05, 10 кві 2022
Як «Ланс» так і «Ніцца» посідають занадто низькі, порівняно зі своїми очікуваннями, місця. Це наслідок того, що обидві команди наразі не демонструють стабільно успішних результатів. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко звертає увагу на мотивацію колективів на «Боллар-Делеліс».

Лише одна перемога за чотири тури – у підсумку «Ланс» вже у середині таблиці. Проте, відстань до зони єврокубків невелика. Якщо врахувати, що «Ланс» більшість очок здобув вдома, гра проти «Ніцци» для них набуває особливого значення. За чотири попередні тури «Криваво-золоті» не забивали у трьох матчах. Для них це аномалія. За увесь сезон «Ланс» вдома не забив у трьох випадках і щоразу поступався. Тому щоб набрати у рідних стінах очки, команді Франка Еза варто щонайменше забивати.

«Ніцца» на виїзді не перемагає з січня. У колективу Крістофа Галтьє та сама проблема, що й у «Ланса» – «Орлята» мало забивають. Аби не відпустити «Ренн» і «Марсель» задалеко та зберегти реалістичні шанси на кваліфікацію до Ліги чемпіонів, «Ніцці» належить змінити поточний стан речей щодо надмірної концентрації на обороні та нарешті згадати, що у них є Гуїрі, Делор, Дольберг та інші бомбардири.

Ординар: Програш
Ліга 1
18:05/10 кві
«Ланс» - «Ніцца»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
807
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі