«Ланс» – «Анже»: прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 26 лис 2021
15 тур Ліги 1 розпочинається грою команд з верхньої частини таблиці. Минулого туру проти клубів з Бретані ці суперники зіграли по-різному: «Ланс» згорів «Бресту», тоді як «Анже» переміг «Лор’ян». Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко обережно вірить у «Криваво-золотих».

Після розгрому на «Франсіс Ле Бле» в таборі «Ланса» точно мали вжити заходів. Це неприпустимий результат ні за формою ні за змістом. Справжній провал. «Ланс» – одна з кращих домашніх команд, з п’яти попередніх поєдинків у рідних стінах команда Франка Еза виграла чотири. Саме на підтримку вболівальників і звичні обставини гри слід спертися «Криваво-золотим» аби забути ганьбу у Бресті. В разі перемоги «Ланс» хоч би й тимчасово, але опиниться на другому місці.

«Анже» дуже непоступливий суперник, хоча букмекери майже не дають «Чорно-білим» шансів у цій зустрічі. Втім, чотири попередні візити «Анже» до Ланса закінчувалися здобуттям очок для «Скоїстів». Остання поразка тут датована 2008 роком. Команда Жеральда Батікля найбільше грає унічию на виїзді серед усіх у Лізі 1. Чотири з п’яти їхніх попередніх виїздів завершувалися саме нічийним результатом. На «Боллар-Делеліс» точно буде щільна гра, тож припускаю улюблений результат для «Анже» та водночас віддаю належне вмінню «Ланса» грати вдома.

Ординар: Виграш
Ліга 1
22:00/26 лис
«Ланс» - «Анже»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
346
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі