«К’єво» – «Сассуоло». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/21 вер '16

Прогнозом на матч Серії А між «К’єво» та «Сассуоло» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайтуSportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

«К’єво» розпочав сезон вдало – лише одна поразка в чотирьох турах, сім очок і навіть перемога над «Інтером». Тренер веронців Роландо Маран, звісно, говорить, що мета команди – залишитися в Серії А, але всі розуміють, що цілі в «К’єво» більш амбіційні. Наприклад, повторити те, що вдалося скромному «Сассуоло» – потрапити до єврокубків.

В Європі «Нероверді» провели вже п’ять матчів і жодного разу не програли. Та й взагалі у цьому сезоні сильнішим за «Сассуоло» був лише «Ювентус» (проти «Пескари» команді була зарахована технічна поразка, а на полі вона перемогла 1:0). Якщо взяти минулий сезон, то «Сассуоло» програв лише один з останніх 14 матчів. Чи не здається вам, що в цій парі все ж таки є фаворит?

Веронці не програють вдома з січня, однак коефіцієнт 3.20, який дає на перемогу «Сассуоло» Parimatch, дуже спокусливий, особливо зважаючи на те, як останнім часом грає команда Еусебіо Ді Франческо.

Ординар: Програш
«К'єво» - «Сассуоло»
21.09.2016 21:45 ЕЕТ
Серія А
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.06.2017 по 30.06.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0