Кваліфікація ЛЧ-2018-19. Експрес від Андрія Сливи

22:00/24 лип '18

Чвертьфінал кваліфікації Ліги Чемпіонів 2018-19.
Астана – Мідтьюлланн.
Звичайно, Астана ставить перед собою завдання потрапити в груповий етап ЛЧ і при вдалому збігу обставин це може здійснитися. Казахстанський клуб давно вже є міцним горішком для більш маститих суперників, особливо на своєму полі. Клуби, рівня Мідтьюлланна цілком по зубах Астані. Астана заб’є, але і данці теж можуть це зробити. Для експреса я візьму ТБ (2).
ПАОК – Базель.
Обидва клуби були другими в своїй національній першості. Для ПАОКа – це досягнення, а ось Базель зробив крок назад. Загалом швейцарський клуб зараз виглядає слабше, ніж ще років 5 тому, тому для прогресуючого ПАОКа цілком реально пройти Базель. Але на чисту перемогу греків ставити небезпечно, тому тут теж ТБ (2).
Црвена Звезда – Судува.
Звичайно, Судува приємно здивувала всіх, особливо своїх уболівальників, вибивши зовсім неслабкий АПОЕЛ з кваліфікації ЛЧ. У клуб влили пристойні гроші і вони починають працювати. Звичайно, все одно клас ЦЗ вище, а досвіду участі в Єврокубках непомірно більше, але це в домашній першості Зірка громить всіх поспіль, а, наприклад, в минулому розіграші ЛЄ улюбленим результатом сербів була нічия і матчі закінчувалися на ТМ. Звичайно, Судува – це не Арсенал і не Кельн, але +2 на неї виглядає привабливо.
Легія – Трнава.
Спартак (Трнава) в минулому сезоні вперше став чемпіоном Словаччини, хоча в кінці 60-х – початку 70-х років ХХ століття клуб 5 разів ставав чемпіоном ЧССР. З сезону 2006/07 регулярно бере участь у кваліфікації ЛЄ, але в груповий етап жодного разу не потрапляв. Але це все не зрівняється з класом і досягненнями Легії. Трнава, звичайно побореться, але хоча б мінімально Легія вдома повинна перемагати.
Удачі!

Експрес: Програш
-375₴
17:00/24 лип
Астана - Мідтьюлланн
20:30/24 лип
ПАОК - Базель
21:30/24 лип
Црвена Звезда - Судува
22:00/24 лип
Легія Варшава - Спартак Трнава
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0