Кубок Європи ФІБА. «Хімік» — «Баккен». Прогноз Олександра Прошути

18:00, 20 січ 2016

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол» дає свій прогноз на черговий матч чемпіона України, БК «Хімік», у другому етапі Кубку Європи FIBA.

Переможна хода чемпіонів України Європою продовжується: сьогодні «Хімік» матиме можливість довести серію перемог у Кубку Європи ФІБА до 10 матчів поспіль. Суперником команди Олега Юшкіна стане данський «Баккен», з яким в першому колі «Їжаки» розібралися дуже впевнено.

«Баккен» ще не перемагав на другому етапі, у той час як «Хімік» ще не програвав. Утім, чемпіони України в останні тижні грають не дуже якісно – дві поразки від «Динамо» (чемпіонат) та «БІПи» (Кубок) говорять самі за себе. Олег Юшкін визнає, що в його команди вистачає ігрових проблем, але зупинятися «Хімік» не хоче. Та й, мабуть, не буде. Статус зобов’язує завжди грати на перемогу.

Команда з Данії є найслабшою у цій групі, а якщо ми візьмемо до уваги рахунок першої зустрічі (75-51), стане зрозумілої мотивація букмекерів, які віддають «Хіміку» беззаперечну перевагу у цьому матчі. Ми ж, вже за традицією, звернемо увагу на тотали. Минулого разу «Хімік» та «Ювентус» трошки підвели нас, але ігрова ідентичність команди за тиждень не зникає. «Хімік» грає в достатньо захисний баскетбол – команді Юшкіна сьогодні краще «висушити» гостей, ніж вв’язуватися з ними в перестрілку з неочевидним кінцевим результатом. Як то кажуть, можна застрілитися.

До того ж, тотал, як на мене, завищено. Так, «Хімік» агресивно грає вдома, виконує багато кидків, але що з відсотком влучань? Та якщо навіть «Їжаки» наберуть заявлені 85 очок та більше – звідки «Баккен» візьме 67? Ще й на виїзді… Не дуже вірю в те, що команди влаштують атакувальну феєрію, тому ставимо на тотал менше 152 очок за букмекерською конторою William Hill.

Ординар: Виграш
Кубок Європи ФІБА
18:00/20 січ
«Хімік» — «Баккен»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0