Кубок Європи ФІБА. «Енергія» — «Хімік». Прогноз Олександра Прошути

19:00, 02 бер 2016

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол» дає свій прогноз на третій матч чемпіона України, БК «Хімік», в плей-оф Кубку Європи FIBA.

Вирішальний матч раунду Топ-16 чинний чемпіон України знову зіграє в Румунії. Два тижні тому «Хімік» програв, тиждень тому — взяв реванш на рідному паркеті. Сьогодні буде зіграно матч №3, він в будь-якому випадку буде останнім в серії.

Команди підходять до зустрічі в діаметрально протилежному стані. Перш за все, психологічному. «Хімік» у п’ятницю та суботу склав перший внутрішній іспит сезону, ставши переможцем Кубку України. Команда Олега Юшкіна змусила нервувати власних прихильників лише в першій половині півфіналу — далі все було достатньо легко та стильно.

«Енергія» ж продовжує втрачати гравців. Після повернення з України команду залишили ще два американці, Джамар Діггс та Портер Труп. У підсумку, на сьогоднішній матч в румунів залишився лише один американський легіонер, Періс Хорн, та литовець Раймундас Даніс. Усі інші гравці — місцеві. Тренерському штабу довелося залучити до роботи з командою гравців з молодіжного складу. «Енергія», справді», просто виживає.

«Хімік» цим користуватися просто зобов’язаний. Чесно кажучи, поразки сьогодні від хлопців Юшкіна не зрозуміє ніхто. Букмекери також вважають український клуб великим фаворитом, але фори на різних конторах суттєво відрізняються та й, як на мене, виглядають доволі ризикованими, хоча в загальній перемозі «Хіміка» я сумнівів практично не маю.

Мені здається, що «Хімік» сильно зіграє в захисті та не дасть розгулятися румунам, не зважаючи на фактор рідного паркету. В принципі, тут можна зіграти як загальне «менше», так і «менше» Енергії. «Їжаки» пропустили 60 очок від румунів вдома, 52 від «Кривбасу» в фіналі Кубку України — захист в тонусі, хоча в нападі ще є певні розлади. Власний вибір зупиню на ринкові «тотал менше» 146,5 очок за Winline.

Ординар: Програш
Кубок Європи ФІБА
19:00/2 бер
«Енергія» — «Хімік»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0