«Кривбас» — «Динамо». Прогноз Олександра Прошути

18:00/22 кві '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на вирішальний матч півфінальної серії між «Динамо» та «Кривбасом».

Вирішальний п’ятий матч півфіналу Суперліги Фаворит-Спорт відбудеться сьогодні в Кривому Розі. «Кривбас» чи «Динамо»? — єдине питання, що хвилює усіх небайдужих. Після обміну перемогами в Кривому Розі, команди зробили те ж саме в Києві. Тож, усе та усіх розсудить лише п’ята гра.

Після криворізької частини серії здавалося, що перевага за динамівцями, які змусили команду Валерія Плеханова грати в невластивий їй баскетбол. Але потім трапився матч №3, де «Кривбас» цілковито переграв господарів, а в очах гравців «Динамо» не було жодних емоцій. Утім, досвідчені кияни все ж відповіли сильною грою у другій половині четвертої гри.

Передбачити вирішальний матч непросто. Обидві команди стомлені, але налаштовані на перемогу — на кону не тільки фінал, а й велика перемога над принциповим суперником. «Кривбас» матиме перевагу власного майданчика, «Динамо», як видається, трошки глибше за якістю складу. Лава запасних команди Плеханова за серію вистрілила лише раз — у третій грі. Для перемоги в п’ятій зустрічі цей трюк треба буде повторити. «Динамо» також важливо витиснути максимум з запасних, але для киян головним фактором стане Михайла Анісімова. «Кривбас» повністю нейтралізував зіркового центрового «біло-синіх» в другій та третій грі – підсумок ви знаєте. Але в першій та четвертій Анісімов виглядав на рівні, що й призвело до перемоги саме його команди.

Я не ризикну робити прогноз на переможця зустрічі — шанси рівні. Зіграємо «тотал менше», не зважаючи на те, що криворізькі ігри були результативними. В Києві команди дуже сильно починали, але в жодному з матчів не змогли виконати програму на «більше», йдучи з випередженням графіку на 15-20 очок. Гадаю, сьогодні одразу ж почнеться в’язка боротьба на тлі втоми і гра не буде занадто результативною.

Букмекерська контора Pari-Match пропонує нам тотал в 144.5 очки, який, як на мене, подолано не буде. Втома та напруга усе ж таки візьмуть своє, але не треба забувати про можливий овертайм. Утім, в жодному з дев’яти матчів у сезоні між цими командами п’ятихвилинок не було.

Ординар: Виграш
Суперліга Фаворит-Спорт
18:00/22 кві
«Кривбас» — «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0