«Кривбас» — «Динамо». Прогноз Олександра Прошути

18:00, 15 кві 2016
Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на матч плей-оф між «Кривбасом» та «Динамо».

Після неочікуваною поразки в першому матчі півфіналу, сьогодні «Кривбас» має зробити все, щоб зрівняти рахунок в серії «Динамо».

Учорашня гра була виграна киянами, як то кажуть, в одні ворота. Лише в першій чверті гра була рівною, після чого динамівці, переважно силами Олександра Липового та Михайла Анісімова, почали знущатися над опонентами. «Кривбас» так і не знайшов, що запропонувати гостям, та виглядав доволі безпорадно.

Це, м’яко кажучи, здивувало — не такої боротьби ми чекали від цієї серії. Утім, півфінал продовжується і сьогодні «Кривбас» має відповідати. Інакше до Києва команди приїдуть за рахунку 2:0 на користь «Динамо» — на цьому серія фактично й завершиться.

«Кривбас» має краще зіграти в захисті, увімкнути свій фірмовий пресинг та якісніше захищати «фарбу», подвоюючи Анісімова. Саме так криворіжани перегравали «Динамо» за сезоном. Динамівцям не має сенсу відмовлятися від фірмового стилю, але я впевнений, що сьогодні хлопцям Володимира Рижова буде куди складніше.

За сезоном «Кривбас» виграв чотири матчі в «Динамо», усі вони було зіграно на «менше». Кияни перемагали двічі — обидві гри зіграли на «більше». Закономірність проста. І якщо «Кривбас» ще хочу до фіналу, то йому потрібно перемагати. Перемога ж можлива тільки за умови якісного захисту, себто, «низової» гри. Я не беруся точно сказати, що господарі переможуть сьогодні, але навіть за умов перемоги «Динамо», не очікую повторення вчорашньої результативності.

Pari-Match пропонує нам тотал в 143.5 очки – гадаю, команди повернуться до старого-доброго в’язкого баскетболу з мінімумом володінь та вільних кидків.

Ординар: Програш
Суперліга Фаворит-Спорт
18:00/15 кві
«Кривбас» — «Динамо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0