«Кривбас» — БК «Запоріжжя». Прогноз Олександра Прошути

18:00, 06 лют 2016

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на гру «Кривбас»  – БК «Запоріжжя».

Втрете в сезоні в рамках Суперліги Фаворит-Спорт зіграють «Кривбас» та «Запоріжжя». Поки що рахунок очних дуелей – 2:0 на користь криворіжан. Обидві перемоги команда Валерія Плеханова здобула впевнено, з достатнім запасом міцності.

«Кривбас» ще на старті сезону окреслив свої медальні амбіції – курс тримається, а результати відповідають прагненням. Криворіжани є однією з найглибших команд ліги, з достатнім балансом в лініях та сильною рукою на тренерській лаві. «Запоріжжю» ж до боротьби за медалі ще далеко: постійні проблеми в передній лінії та молодість резервістів постійно даються взнаки. На один гарний матч в підопічних Дмитра Щиглинського два посередніх. І так весь сезон.

Тому я практично не маю сумнівів у перемозі «Кривбасу» сьогодні. В матчі другого кола, в Запоріжжі, господарі видали гарну першу половину, граючи ледь не на максимумі свого атлетизму та фізики. Але довго в подібній манері «біло-зелені» не витримали – у другій половині «Кривбас» ще більш затиснув пресингом та досяг свого. Вдома ж хлопці Плеханова грають агресивно з першої хвилини та мають припускатися великої кількості помилок перед очами власних глядачів.

Букмекерська контора Favbet пропонує нам фору в 15,5 очок на перемогу господарів – вважаю, що «Кривбас» переможе впевнено, можливо, навіть трошки впевненіше. «Запоріжжя» для команди Плеханова, на відміну від того ж «Миколаєва», – суперник зручний.

Ординар: Програш
Суперліга Фаворит-Спорт
18:00/6 лют
«Кривбас» — БК «Запоріжжя»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0