«Кривбас» — «БІПА». Прогноз Олександра Прошути

14:00/23 січ '16

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», продовжує прогнозувати матчі чемпіонату України з баскетболу та ділиться прогнозом на гру «Кривбас»  – «БІПА».

Вельми принципове протистояння відбудеться сьогодні у «Суперлізі Фаворит-Спорт» – «Кривбас» прийматиме гостей з Одеси та спробує продовжити свою переможну ходу.

Криворіжани в четвер не грали («Хімік» таки вимолив собі перенос матчу), а ось «БІПА» змогла переграти БК «Запоріжжя» в гостях, виконавши таким чином програму-мінімум на цей виїзд. Перемога вийшла стильною: повільний баскетбол, невеликий рахунок, напружена кінцівка. Саме так проходить більшість матчів одеситів – найбільш неприємної команди сезону з ігрової точки зору.

Хоча й «Кривбас» важко назвати командою приємною. Особливо з поверненням в стрій Дмитра Липовцева – ключового гравця в обороні. Навіть зважаючи на те, що Дмитрові ще потрібно набрати оптимальні кондиції, це повернення зміцнить редути команди Валерія Плеханова. Сьогодні господарі будуть свіжими, а після важкої гри в Миколаєві повинні мати гарний настрій та достатній рівень концентрації.

Обидва попередні матчі команд по сезону були дуже нерезультативними – 77:62 та 58:66. Не думаю, що сьогодні щось суттєво зміниться, тому поставлю на тотал менше 145,5 очок за букмекерською конторою Favbet. Повільний темп, затягування атак, жорсткий захист – коли так грають обидва суперника, ставка видається доволі очевидною.

Ординар: Програш
Суперліга Фаворит-Спорт
14:00/23 січ
«Кривбас» — «БІПА»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0