«Крузейдерс» – «Базель»: прогноз і ставка | Остаточну крапку ще не поставлено

22:00, 28 лип 2022
Белфаст готується до прийому гостей із швейцарської конфедерації. Розбираємо перший матч у Базелі й по гарячих слідах формуємо думку на двобій-відповідь.

Цікавий факт маємо на старті нового сезону. «Базель», котрий є представником такого результативного чемпіонату як Швейцарія, розпочав першість з трьох низових зустрічей – 1:1 в гостях проти «Вінтертура», домашня вікторія над «Крузейдерсом» 2:0 й подальша нічия в рідних пенатах з «Серветтом» 1:1. Для «РотБлу» тенденція у бік низових матчів є невластивою й десь вже пора б даній малорезультативний серії перерватися.

Відносно першого поєдинку проти північноірландців на «Санкт-Якоб Парк», розгром не стався лише за волею долі. У верховому єдиноборстві Таулант Джака ліктем заїхав гравцю «Крузейдерса» прямо по фейсу й був нагороджений повторною жовтою, яка автоматично залишила господарів вдесятьох на той відрізок ігрового часу, що залишився. Проте різниця між командами в рівні та виконавській майстерності була помітна навіть у нерівних складах. Відразу після вилучення, «червоно-сині» швидко забили два м’ячі в меншості та на спокійній хвилі довели справу до сухої перемоги.

Вочевидь, якби перша гра проходила в рівних складах, варто було б очікувати розгрому аля 5:0. Враховуючи той факт, що «Базелю» настав час десь пробити верх за тоталом, а також очевидну перевагу над опонентом в першому матчі при грі 10 на 11, можна зробити висновок, що «РотБлу» переїдуть четверту команду Північної Ірландії особливо не напружуючись. Умовні 3:0 на табло цілком собі можна припустити за підсумками прийдешнього поєдинку.

Ординар: Програш
Ліга конференцій. Матч-відповідь
22:00/28 лип
«Крузейдерс» - «Базель»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24319 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі