Крістіна Младенович – Лаура Зігемунд. Прогноз Ганни Чакветадзе

16:00/30 кві '17

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Крістіна Младенович – Лаура Зігемунд в фіналі жіночого турніру категорії Premier, який проходить в Штутгарті. Зустріч відбудеться ввечері в неділю Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі буде зіграно більше 21 гейму.

Дуже несподіваний фінал вийшов. Начебто всі чекали в вирішальному матчі Кербер або Шарапову, Халеп заявляла про свою божевільною готовність. У підсумку ж за титул в Штутгарті битимуться Крістіна Младенович і Лаура Зігемунд. Німкеня грала в фіналі в минулому році, але тоді, обігравши по ходу турніру топових тенісисток, вона не зуміла створити складнощів для Анжеліки Кербер. Зараз Зігемунд виглядає дуже здорово, як різноманітно вона діє, мучить суперник різаними ударами, укороченими, до сітки йде. Кураж зловила Зігемунд, подобається їй перегравати суперниць. Оригінальна дівчина. За неї в Німеччині дуже вболівають, і це її змушує більше вірити в себе.

У минулому році в Санкт-Петербурзі Зігемунд перемогла Младенович в трьох сетах. Зараз шанси знову-таки приблизно рівні.

Младенович грає потужно, у неї відмінна подача, яку буде не так просто брати. Не бачу тут легкої перемоги однієї з тенісисток. Припускаю, що в матчі буде зіграно більше 21 гейму.

Ординар: Виграш
Турнір WTA. Штутгарт. фінал
16:00/30 кві
Крістіна Младенович - Лаура Зігемунд
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0