Крістіна Младенович – Кароліна Плішкова. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

02:00, 21 січ 2020
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Христина Младенович – Кароліна Плішкова в першому колі Australian Open – 2020.

Навряд чи друга сіяна Кароліна Плішкова мріяла про те, щоб зіграти в першому колі з Крістіною Младенович. Француженка впала в рейтингу, але в кінці минулого сезону були у неї деякі сплески, стала грати стабільніше, якісніше. Ну і рахунок особистих зустрічей у дівчат 2:2, хай всі і були досить давно.

У Плішкової ніяк не виходить показати найкращий теніс у вирішальних стадіях головних турнірів. На «Великих шоломах» вона не перемагала, хоча за ці роки хто тільки не вигравав. Навіть у Возняцкі і Халеп це вийшло. А Плішкова не випадає із топ-5 або навіть топ-3 дуже давно, а результату на мейджорах немає.

Думаю, що Плішкова буде нервувати. Неприємна суперниця, а вилітати в першому колі дуже не хочеться. Младенович ж втрачати абсолютно нічого. Думаю, в кінці кінців, переможе Плішкова, але боротьба буде. Дівчата зіграють не менше 20 геймів.

Ординар: Програш
Australian Open - 2020. 1-е коло
02:00/21 січ
Крістіна Младенович - Кароліна Плішкова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0