«Крістал Пелес» – «Брайтон». Прогноз і ставка Максима Гіленка

14:30/09 бер

Журналіст, ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1» і «Футбол 2», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч англійської Прем’єр-ліги «Крістал Пелес» – «Брайтон». Наш експерт вважає, що команди обміняються забитими м’ячами.

«Крістал Пелес» до січня був «меншевою» командою . Після 21 туру у команди Роя Ходжсона було 14 матчів на менше і 7 поєдинків на більше. Потім ситуація змінилася – 5 більшових поєдинків проти трьох на «менше».

Позначився і прихід Батшуаї, і розквіт Заха. Вілфрід в останніх 8 поєдинках народив 5+2 за системою гол+пас. Якщо вже команда намацала шлях до воріт суперника, то досвідчений Рой Ходжсон не має свідомо відмовлятися від яскравої гри.

І Ходжсон, і Г’ютон на передматчевій прес-конференції відзначали, що це протистояння для них як дербі. Між містами справді всього лише 70 кілометрів. Як на мене, фактор принциповості зазвичай спричинює додаткові голи.

«Брайтон» не є яскравою атакуючою командою. Але в середньому гол за гру у виїзних матчах команда народжує. Тому як на мене бодай по одному голу команди зпродукують. На тотал більше грати не ризикну, бо нічия зрештою є непоганим результатом для обох з точки зору боротьби за виживання.

Ординар: Виграш
АПЛ
14:30/9 бер
«Крістал Пелес» - «Брайтон»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0