Кремонезе – Перуджа

21:30, 22 вер 2021

Футболісти “Кремонезе” на старті сезону одразу взялися за справу, намагаються виконати завдання щодо виходу в Серію А. Колектив демонструє результативність в кожному матчі і забиває по 2 голи.

Цілком очевидно, що клуб стане одним з претендентів на підвищення в класі, але на даному етапі про це ще рано говорити. Ігри в жовтні покажуть, наскільки команда здатна виконати завдання. Напевно клуб продовжить тенденцію минулого сезону і буде ефективно діяти в лінії нападу.

“Перуджа” в минулому сезоні зуміла вийти до серії В. У цьому сезоні головна мета тренерського штабу – закріпитися у лізі. Колектив Масімілліано Альвіна цілком непогано тримається і старт можна назвати вдалим. “Грифони” не виглядають слабкими і бороться за результат у кожній зустрічі. Середня результативність у клубу 4 голи в 4 матчах і це прийнятно як для італійського чемпіонату рівня другого дивізіону.

Найбільш очевидною є ставка обидві заб’ють. “Перуджа” ще розкрила свій потенціал і може сьогодні зробити уболівальникам сюрприз.

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Програш
Італія. Серія В
21:30/22 вер
Кремонезе – Перуджа
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

 

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 8