«Кремінь» — «Дніпро». Прогноз Олександра Прошути

15:00/13 гру '15

Олександр Прошута, авторитетний баскетбольний журналіст та головний редактор сайту «Планета Баскетбол», прогнозує підсумки матчів чемпіонату України під егідою АБКУ «Суперліга» та ділиться власною думкою щодо зустрічі «Кремінь» – «Дніпро». 

Найцікавіший матч тижня в чемпіонаті Суперліги під егідою АБКУ відбудеться в Дніпропетровську. Так-так, саме в Дніпропетровську – через проблеми з підлогою в залі «Кремінь» буде грати номінально домашній матч на виїзді.

Це дуже суттєвий фактор в оцінці сил команд напередодні гри. «Дніпро» продовжує крокувати турнірним шляхом без поразок, навіть не озираючись на суперників. Правда, минулого тижня дніпряни трошки понервували в Запоріжжі, де в першій половині мали певні проблеми з лідерами «Хортиці». «Дніпро» занадто сильний для більшості з своїх опонентів у цій лізі, команда грає дуже впевнено та користується усіма перевагами складу. Так, іноді трапляються проблеми з мотивацією, але на результаті це поки що не відображується.

«Кремінь» грає нерівно, хоча це прогнозувалося – не може бути інакше в команді з молодим плеймейкером та без класичних центрових. До того ж, не виблискує стабільністю ветеран Максим Балашов, на якого сподівалися як на лідера команди. Проблеми з паркетом в рідному залі також зіграли проти команди Ігоря Чігринова – фактично «Кремінь» опинився у рівних умовах з гостями, хоча повинно було бути інакше.

Сьогодні «біло-чорні» реально гратимуть на виїзді, а в рідному залі «Дніпро» поступається дуже рідко. Значна перевага в габаритах та глибині складу знову гратиме «за» команду Дениса Журавльова. Проблеми з мотивацією має зняти той самий фактор свого залу. Безумовно, «Кремінь» спробує чинити опір, але це буде дуже складно. В цьому місті нагадаємо: матч першого коли дніпряни виграли з різницею в 30 очок.

Букмекерська контора Favbet пропонує нам фору в 13,5 очок на перемогу «Дніпра». Мені здається, що фора замала – реальні господарі переможуть впевненіше. На цій пропозиції й зупинимо свій вибір.

Ординар: Виграш
«Кремінь» — «Дніпро»
13.12.2015 15:00 ЕЕТ
Суперліга
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0