«Краснодар» — «Олімпіакос». Прогноз і ставка Олексія Андронова

22:00, 27 сер 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Краснодар» — «Олімпіакос» в раунді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2019/20. Матч-відповідь відбудеться у вівторок, 27 серпня, в Краснодарі. Наш експерт у майбутньому матчі ставить на те, що господарі переможуть.

Зрозуміло, що результат першого матчу досить дивакуватий. І спосіб, яким цей результат був досягнутий, теж. «Краснодар» просто розвалився в кінцівці. Таке нечасто доводиться бачити у виконанні цієї команди. Але вийшло так, як вийшло. Може бути, не вистачило сил. Може бути, завчасно порахували, що домоглися того результату, який потрібен.

Загалом, тепер після 0:4 розраховувати особливо нема на що. Це буде справжнім дивом, якщо «Краснодар» відіграється. Самі вони кажуть, що приклади бувають різні. Але все-таки відіграші з 0:4 згадати вкрай важко.

Проте матч-відповідь «Краснодар» гратиме під девізом своєї честі. Це все-таки домашня гра. І людям, які прийдуть на стадіон, не так важливо, що було 0:4. Їм важливіше побачити перемогу своєї команди, тим більше вона лідер чемпіонату Росії.

Я думаю, що і для Ліги Європи важливо цей матч виграти, з психологічної точки зору. Ну а коефіцієнт дуже хороший – 2,02.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів-2019/20. Кваліфікація. Плей-оф. Матч-відповідь (перша гра - 0:4)
22:00/27 сер
«Краснодар» — «Олімпіакос»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 67%
Не пройде 33%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0