«Краматорськ» – «Крижані Вовки»: прогноз і ставка Максима Колісниченка

13:00, 27 гру 2020
Грає
У поєдинку 21-го туру української хокейної ліги (УХЛ) зійдуться «Краматорськ» і «Крижані Вовки». Своїми думками щодо цього протистояння ділиться український хокейний суддя міжнародної категорії та експерт «Рейтингу Букмекерів» Максим Колісниченко.

Матчі другого ігрового дня 21-го туру УХЛ пройдуть в Дружківці. Спочатку «Краматорськ» прийме «Крижаних Вовків». Київська команда веде серію з п’яти поразок поспіль і, на мою думку, близька, щоб продовжити її.

Перед матчем з «Донбасом», який пройшов в середу, в клубі відбулася ротація на тренерському містку – замість Євгена Каштанова тепер Ігор Архипенко. І судячи з першої гри під його керівництвом, яка була програна (2-6) «Донбасу» – у нього попереду велика робота зі своїми хлопцями.

«Краматорськ» йде п’ятим і женеться за «Дніпром». Зобов’язаний перемагати в майбутній грі та набирати два очки в скарбничку. Минулого разу клуби зустрічалися на початку грудня, і тоді «Крижані Вовки» поступилися їм (1-3). У минулому турі підопічні Павла Мікульчика не без зусиль здолали «Білий Барс» (5-2). Думаю, в сьогоднішній грі «Краматорськ» переможе в 1-2 шайби.

Ординар: Програш
УХЛ
13:00/27 гру
«Краматорськ» - «Крижані Вовки»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0