Кот-д’Івуар – Алжир. Прогноз і ставка Олексія Андронова

19:00, 11 лип 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Кот-д’Івуар – Алжир в 1/4 фіналу Кубка африканських націй. Зустріч відбудеться в четвер, 11 липня, в Суєці. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі івуарійці не програють.

Явним фаворитом, з точки зору букмекерів, виглядає Алжир. Зрозуміло, чому так відбувається. В останній раз ця команда програвала взагалі в минулому календарному році. І тоді був не зовсім зрозумілий матч з Беніном. Тут Алжир виглядає досить потужно. Але все-таки гра в плей-оф – це трошки інша історія.

У збірної Кот-д’Івуару можуть знайтися якісь аргументи. У будь-якому разі я не вірю, що гра буде дуже легкою для алжирської команди, хоча, ясна річ, коли ми говоримо про африканські збірні, бути в чомусь впевненим дуже важко.

Втім, я припускаю, що перекіс лінії досить серйозний. І в цій ситуації потрібно грати від Кот-д’Івуару. Тому я зіграю варіант «Кот-д’Івуар не програє» з коефіцієнтом 1,69. Мені здається, що досить хороші шанси у цієї ставки дістатися до фінішу з перемогою.

Ординар: Виграш
Кубок африканських націй - 2019. 1/4 фіналу
19:00/11 лип
Кот-д'Івуар - Алжир
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0