Коста-Рика – Нова Зеландія: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:00, 14 чер 2022
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, котрий спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Коста-Рика – Нова Зеландія за право зіграти на ЧС-2022.

Визначається останній учасник чемпіонату світу у Катарі. І знову матч на Близькому Сході — у тому самому Катарі. Австралійці вже зробили невелику сенсацію. Сусіди, молодші брати зроблять із цього якісь висновки собі, спробують щось повторити.

Але насамперед збірна Коста-Рики має зробити висновки. У рамках підготовки до цього матчу вона вже встигла програти Панамі. Коста-Риці тут обов’язково треба грати активно, в атаку. Новозеландці за класом та досвідом не такі, як австралійці. Великий шанс загубитися під тиском. Але найголовніше — це тиск має бути. Чекати на нього доводиться від костариканців.

Я сподіваюся, що воно буде. Все-таки я поставлю на перемогу Коста-Рики за 1,86. Думаю, навіть можна про рахунок 1:0 казати. Одна команда з іншої півкулі пройшла, друга не повинна так повезти. Впевненість – 7 за 10-бальною системою.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація
21:00/14 чер
Коста-Рика – Нова Зеландія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 3700 гривень за перший депозит від БК Betandyou
Ця версія правил та умов акції є актуальною.
248
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі