Косово – Туреччина. Прогноз Вадима Скічка

21:45/11 чер '17

У відбірковій групі І де виступає Україна цієї неділі відбудеться ще два матчі за винятком гри за участі нашої збірної. Авжеж, більше уваги буде прикуто до протистояння Ісландії та Хорватії, однак журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко пропонує ставку із високим коефіцієнтом на матч між Косовим та Туреччиною.

Схоже я знайшов помилку у котируваннях букмекерів. Звісно, Косово це новачок у міжнародному футболі та аутсайдер групи, тому не дивно, що Туреччина є безсумнівним фаворитом зустрічі у албанському Шкодері. Але є дещо у чому збірна Косова може позмагатися навіть із іменитими суперниками – кутові! Саме так, збірна яка за п’ять матчів відзначилася всього двічі має непогані результати за кількістю виконаних кутових ударів. На підтвердження цих слів наводжу приголомшливу статистику за кутовими –  Фінляндія 6:8 Косово; Косово 5:3 Хорватія; Україна 4:7 Косово; Туреччина 6:4 Косово; Косово 5:2 Ісландія. Лише одна поразка за кількістю виконаних кутових – на виїзді проти Туреччини. Вдома (точніше у Албанії) косовари навіть Хорватію здолали за цим показником. Загалом їхній середній результат – 5,8 кутового за гру. У нашій групі лише Хорватія може похвалитися ліпшим результатом.

Водночас для Туреччини кутові точно не є фірмовою ознакою. Команда Фатіха Теріма більше дозволяє подавати з кута поля суперникам, аніж собі – Хорватія 9:1 Туреччина; Туреччина 6:4 Україна; Ісландія 8:3 Туреччина; Туреччина 6:4 Косово; Туреччина 2:3 Фінляндія. Середній показник турків 3,6 виконаних кутових за гру при 5,6 у опонента. До того ж для Туреччини це буде матч на виїзді, після попередньої гри з Македонією про завершення кар’єри у збірній оголосив Арда Туран, а основний фланговий хавбек Волкан Шен зазнав травми. Отже завдяки активній грі Косова можемо довести, що фаворит не є фаворитом у всіх без винятку аспектах гри!

Ординар: Виграш
Кваліфікація на ЧС-2018
21:45/11 чер
Косово - Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн

Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.

Як отримати бонус?

 1. Реєструйтеся на сайті FanSport.
 2. Заповніть всі поля з персональними даними в особистому кабінеті.
 3. Поповніть свій баланс до 1000 UAH (Або еквівалентній сумі в іншій валюті).
 4. Бонус автоматично нараховується після поповнення балансу.

Правила та умови

 1. Користувач має право отримати тільки на один бонус. Мінімальна поповнення рахунку для його отримання – 1 гривня.
 2. Бонус нараховується автоматично після першого поповнення рахунку, якщо у вас заповнені всі поля в особистих даних в особистому кабінеті.
 3. Проставте суму бонусу в 3-х кратному розмірі ставками типу експрес. У кожному експресі має бути не менше 3-х подій. Мінімум 3 події в експресі повинні мати коефіцієнти не нижче 1.40.
 4. Сума, яку гравець повинен проставити для виконання умов бонуса, зараховується тільки після того, як всі зроблені на цю суму ставки будуть розраховані.
 5. До виконання умов акції виведення грошових коштів з рахунку неможливе (за винятком умов, зазначених в Додатку).
 6. Вся сума бонусу повинна бути проставлена перед тим, як можна буде вивести всі гроші з ігрового рахунку (або перевести кошти на казино), інакше будь-які бонуси або виграші з цих коштів анулюються.
 7. Пропозиція не може бути використана в комбінації з іншими акціями або спеціальними пропозиціями.
 8. FanSport може змінити, скасувати, оновити умови або відмовити клієнту в будь-якій акції в будь-який час без попереднього попередження.
 9. FanSport може обмежити або відмовити користувачам в можливості брати участь в тій чи іншій акції.
 10. FanSport залишає за собою право переглядати дані про транзакції та відвідування сайту з будь-якої причини. Якщо внаслідок перевірки виявиться, що користувач грає зі стратегії, яку FanSport (на свій власний розсуд) вважає нечесною, то FanSport має право заборонити йому брати участь в бонусній програмі і анулювати бонус.
 11. Тільки один бонус доступний для одного користувача, на сім’ю, одну адресу, один комп’ютер, IP-адресу, а також будь-які однакові дані облікового запису, такі, як адреса e-mail, банківський рахунок, інформація про кредитну картку, аккаунт платіжної системи. Будь-яке порушення правил бонусної програми призведе до закриття аккаунта.
 12. За необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації . Якщо він не надасть документи за запитом FanSport, то бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію за телефоном.
 13. За необхідності користувач зобов’язаний надати ідентифікаційні документи для верифікації. Якщо він не надасть документи за запитом FanSport, то бонусна пропозиція і виграш анулюються. Компанія має право в будь-який час вимагати фото користувача зі своїм документом (щоб видно було обличчя) або ідентифікацію за телефоном.
 14. Сума бонусу без урахування виграшу надходить на основний рахунок в разі, якщо після відіграшу залишок на бонусному рахунку не менше суми мінімальної ставки.

Ці умови є частиною загальних правил FanSport.

Доповнення

 1. В процесі виконання умов акції гравець може вивести суму від 0 до загальної суми депозитів, якщо на балансі залишається не менше двократної суми бонусу (виведення суми виграшу і суми бонусу не передбачене).
 2. При залишку на рахунку менше суми бонусу і наявності хоча б однієї не розрахованої ставки, виведення коштів неможливе.
 3. Скористатися бонусом можна впродовж 30 днів з дня реєстрації. Після закінчення цього терміну згорає бонус і все, що сплачується стосовно нього.
 4. У процесі виконання умов акції гравець має право відмовитися від бонусу, якщо залишок коштів на рахунку більше розміру отриманого бонусу. Гравець може вивести весь залишок загальної суми всіх депозитів з втратою виграшів і суми бонусу.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0