Косово — Чехія. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

16:00, 07 вер 2019
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Косово — Чехія у 4-му турі кваліфікації до чемпіонату Європи-2020. На думку експерта, гості принаймні не програють.

У Косова насправді непогана команда, особливо якщо говорити про домашні матчі з шаленою підтримкою вболівальників. Тренери зібрали, в принципі, непоганих футболістів, які виступають у непоганих європейських клубах.

Матч буде важким. Не можу сказати, що збірна Чехії сьогодні готова на 100%, є проблеми. Насамперед в центральній зоні захисту. Лідер команди Шик влітку змінив команду: пішов з «Роми» в оренду в «РБ Лейпциг». З початку сезону основна обойма не отримує достатньо ігрової практики в своїх командах.

Чехи завжди славилися своєю, як тут кажуть, роздягальнею. Колектив дуже згуртований, налаштований воювати. Мені здається, команда Чехії на виїзді принаймні не програє, але матиме більше шансів на перемогу. Така моя думка.

Чехи грають в закритий футбол. Однак можуть і вистрілити, і отримати повну торбу. Як це було проти Англії. Проте це був зовсім іншого рівня суперник. Знаю особисто тренера Чехії Шилгави, тому впевнений, що він налаштує підопічних на позитивний результат.

Ординар: Програш
Євро-2020. Відбір
16:00/7 вер
Косово — Чехія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0