Колумбія – Парагвай. Прогноз Олександра Золотогорського

05:30, 08 чер 2016
Журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», спортивний коментатор на телеканалі «2+2» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Золотогорський передчуває дербі славетних аргентинських тренерів на Копа Америка. І віддає перевагу команді Хосе Нестора Пекермана. Все це про гру Колумбія – Парагвай.

Не вразив Парагвай у першому матчі Копи проти костариканців. Вони так і не підібралися до воріт Патріка Пембертона. Та й взагалі, явних моментів у цьому не вельми яскравому матчі, було більше саме у представників Північної Америки.

Не можна, звичайно, парагвайців списувати. Їхня гра з Колумбією – це насамперед протистояння видатних аргентинських тренерів Хосе Пекермана і Рамона Діаса. Втім, я вірю все ж таки у перемогу колумбійців. І коефіцієнт 2.05 на цю подію на Parimatch, як на мене, цілком адекватний.

Дуже впевнено зіграла Колумбія проти США. Могли і більше виграти, ніж 2:0. Дуже сподобався лідер мексиканського «Монтеррея» Едвін Кардона. Він грав куди яскравіше того ж Хамеса Родрігеса. Зверніть на нього увагу – чудовий гравець! І взагалі атакувальна четвірка Куадрадо-Кардона-Родрігес-Бакка виглядає розкішно! Ще б Хамесу забути про клубний сезон.

Ставлю на перемогу Колумбії. Не думаю, що вони схильні відкласти справу кваліфікації в наступний раунд і перемоги в групі на останній тур.

Ординар: Виграш
Кубок Америки 2016
05:30/8 чер
Колумбія – Парагвай
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24303 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі