Колумбія – Коста-Рика: прогноз і ставка Роберто Моралеса

01:00, 29 чер 2024
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч групового етапу Кубка Америки 2024 Колумбія – Коста-Рика.

Колумбія чимало разів їхала на великі турніри з оптимістичними сподіваннями і мала дуже багато розчарувань. На Копа Америка найвищого результату для себе «Лос Кафетерос» досягнули на домашньому турнірі 2001, єдина їхня перемога.

Нині команда оновилася і під керівництвом Нестора Лоренсо (як гравець віце-чемпіон світу 1990 року, як тренер працював багато, але головним зовсім мало) демонструє хороші результати. 16 листопада Луїс Діас та компанія у Барранкільї обіграли Бразилію, 2:1. З тих пір вони не звертають з переможної стежки – нині серія успіхів налічує дев’ять матчів.

Особливо солідно Колумбія діє в атаці, де вже ветеранистий Хамес Родрігес переживає ренесанс в організовує дії Луїса Діаса і Джонів Аріса та Кордоби.

Стартова перемога над Болівією (3:0) булаздобута навіть в умовах вилучення Даніеля Муньйоса.

Коста-Рика на Копа Америка стартувала з сухої нічиєї проти Бразилії. Типовий матч, коли одна команда геть не думала про напад і усі сили кинула аби зруйнувати гру суперника. Загальне ж враження від команди доволі посереднє.

Ставка – перемога Колумбії і тотал менший ніж 3,5.

Ординар: Виграш
Кубок Америки 2024. Група D. 2-й тур
01:00/29 чер
Колумбія – Коста-Рика
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі