Колумбія – Чилі. Прогноз і ставка Вадима Скічка

02:00, 29 чер 2019

Команда, яка на турнірі досі не пропускала, проти чинного володаря трофею. У Сан-Паулу має бути цікаво! Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко має свого фаворита у цій, на перший погляд, рівній парі.

Як на мене, це найцікавіший чвертьфінал. Найбільш рівний. А відтак найменш передбачуваний. Колумбія Карлуша Кейруша на бразильських полях поки бездоганна. Три сухі перемоги та небезпідставні зазіхання на найвищі місця. У 1/4 фіналу з Чилі колумбійці можуть діяти як з позиції сили (як проти Катару та Парагваю), так і від суперника (як з Аргентиною) – у «Кафетерос» присутня тактична гнучкість, а крім того кілька гравців топ-рівня. Я би радив Колумбії одразу йти вперед і вирішувати свої завдання.

Пояснюю, чому це важливо: Чилі на цьому турнірі звично грає другий тайм сильніше за перший. Ось така у них особливість. Але як з Японією, так і з Еквадором чилійці забивали у перші 45 хвилин. «Червоні» взагалі якось наче під настрій грали, на відміну від колумбійців, які увесь турнір показують однаково привабливу та змістовну гру. Тому якщо «Кафетерос» хочуть уникнути нервів та взяти гру під свій контроль – наполегливо рекомендую їм з перших же хвилин йти на ворота Габріеля Аріаса та намагатися забити.

Ординар: Програш
Кубок Америки
02:00/29 чер
Колумбія - Чилі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0