«Колос» – «Минай»: прогноз і ставка Максима Гіленка

17:00, 10 лис 2023
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч української Прем’єр-ліги «Колос» – «Минай».

УПЛ проводить останній матч перед черговою перервою на збірні – і черговий тур відкривають команди, з яких ніхто не їде туди. «Колос» дiйшов до досягнення, яке можна назвати унікальним: команда ділить перше місце за мiццю оборони, але при цьому навіть не претендує на топ-5. Дев’ять пропущених за 13 турів – це чудовий показник, але й забила команда Вишняка лише дев’ять голів. Зрозуміло, що з такою результативністю важко боротися за високi мiсця.

Втім, «Минай» забив ще менше. Через час, коли Володимир Шаран уже не тренуватиме команду зі словацького кордону, цікаво дізнатиметься у нього: що ж зламалося в командних механізмах за одне літо? Минулий сезон був безпрецедентно найкращим в історії клубу, але після нього клуб повернувся до того ж рівня, що був раніше: впевненого останнього місця. І цього разу не проглядаються команди, які знімуться та залишать для «Минаю» місце в УПЛ…

Що стосується саме цієї гри, то тут все дуже просто. Для «Миная» на складному виїзді за щастя й нічия – ресурсу для атаки у команди з шістьма голами у 13 турах зовсім немає. «Колос» опиняється у незручному для себе положенні: треба атакувати, а він це вміє набагато гірше, ніж оборонятися… Загалом, все вирішить перший гол, якщо він буде – а голів у принципі має бути небагато.

Ординар: Виграш
УПЛ. 14-й тур
17:00/10 лис
«Колос» – «Минай»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі