«Коб Ремблерс» – «Вексфорд»: прогноз і ставка | Якість оборони господарів говорить сама за себе

21:45, 17 чер 2022
Переміщуємось у нижчий дивізіон Ірландії, де нас чекає захоплююча супер битва команд із нижньої частини таблиці. В ставці слідуємо за тенденцією.

Зустріч передостанньої команди першого дивізіону та шостої. Перше, що впадає у вічі – це статистика пропущених «Коб Ремблерс» – 44 плюхи у 17 іграх і це 2.59 в середньому за матч. Якийсь космос! З середини квітня, у восьми з дев’яти випадках, проходила ставки на ТБ 3.5, при цьому в крайніх чотирьох поєдинках без особливих проблем грає ще жирніший варіант – «обидва тайми ТБ 1.5», коефіцієнт на який в основному котирується в районі п’ятірки.

Стосовно опонента, цифри за сезоном у «Вексфорда» скромніші (особлива відмінність саме у кріпості оборони) – 30 пропущених при 20 забитих, що загалом дає більш нижчу результативність на 15 м’ячів, у порівнянні з господарями, але при цьому, в очних зустрічах проти «Коба» втриматися від підвищеної кількості м’ячів в обидві сторони не виходить. З 2019, тобто в десяти крайніх поєдинках, лише раз не було пробито верх 2.5 і в семи випадках проходила ставка на «тотал більше 3.5».

Виходячи з перерахованого вище, висновок напрошується однозначний. Шанси побачити низовий характер гри вкрай низькі. У команд не було тривалої перерви (як у вищому дивізіоні), тривалістю в три тижні (крайні матч проходили 10-го червня). Той же «Коб» охолонути не встигне і по всій видимості варто чекати на чергову пачку пропущених з забитими в матчі за участю цього гольового конвеєра. Більше того, ризикну заграти варіант, котрий проходив у крайніх чотирьох протистояннях господарів, з мінімумом двома точними влученнями у кожній половині.

Ординар: Програш
Ірландія. 1-й дивізіон. 20-й тур
21:45/17 чер
«Коб Ремблерс» – «Вексфорд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
412
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі