«Клівленд» — «Сакраменто»: прогноз і ставка. «Кавс» чинитимуть опір

01:30, 23 бер 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Клівленд Кавальєрс» прийме «Сакраменто Кінгз».

«Клівленд»

Слабкість Східної конференції все ще дозволяє такій команді як «Клівленд» тішити себе надіями пробитися в плей-оф, тим більше що «Кавальєрс» останнім часом при майже бойовому складі видають дуже пристойні матчі. У рідних стінах «Кавс» виграли чотири з останніх шести боїв, в тому числі і напередодні обіграли «Торонто», який виступає вже в повноцінному складі.

Відмінно проявили себе Секстон, який набрав 40 очок, не пропали Аллен і Гарланд. Загалом, у складі «кавалеристів» гравці які можуть вести команду вперед. Більш того, «Клівленд», як не дивно, але дуже непогано грає другі бек-ту-бек матчі. У рідних стінах було вже сім таких боїв, в чотирьох з яких вдалося перемогти.

«Сакраменто»

У сильної Західної конференції «Сакраменто» має мінімум шансів на плей-оф. Команда завершує тривалу шестиматчеву виїзну серію, перемігши у двох з останніх п’яти матчах. Показники трохи покращилися, команда почала діяти трохи стабільніше, але все одно з обороною у «королів» все дуже погано, та й мотивація не така як у суперника. У 9 з останніх 11 виїзних боях «Кінгз» пропускали не менше 119 очок. У той же час в рамках виїзного турне були у «Сакраменто» і проблеми в атаці. В трьох матчах команда не набирала більше 107 очок.

Прогноз

Так, «Клівленд» проведе другий матч за два дні, але команда грає вдома, де останнім часом результати дуже навіть непогані. Коефіцієнт на перемогу «Кавс» чомусь 2,62. «Кінгз» котируються відвертими фаворитами матчу, що дуже дивно. В даному випадку цікавим виглядає ставка на перемогу «Клівленду» з форою (+5). Не настільки сильна зараз атака” королів “, щоб котируватися такими фаворитами та ще й на виїзді в останньому матчі тривалого гостьового турне.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
01:30/23 бер
«Клівленд» — «Сакраменто»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0