«Клівленд Кавальєрс» – «Мемфіс Гріззліс». Прогноз Дмитра Донського

02:30, 14 гру 2016

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Клівленд Кавальєрс» – «Мемфіс Гріззліс» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з вівторка на середу на «Квік Лоанс Арені» в Клівленді. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі «ведмеді» зуміють створити проблеми чемпіонам.

Вельми цікаво останнім часом виглядає «Мемфіс Гріззліз». Здавалося, що команда, втративши свого лідера Майка Конлі, почне програвати всім і вся. Однак, сталося зворотне, і зараз «Ведмеді» мають прекрасні показники в турнірній таблиці (17-8). Більш того, без Конлі клуб виграв шість останніх матчів з усього семи проведених. В останній зустрічі «Мемфіс» розгромив «Ворріорс» (110:89), а зараз підопічним тренера Девіда Фіздейла зустрічатися з «Клівленд Кавальєрс».

Втім, потрібно сказати про те, що, принаймні, п’ять команд з шести, переможених «Ведмедями», клуби з 50-процентним або негативним балансом перемог і поразок. Крім того, «Воїни», можливо, мали проблеми всередині колективу, через що програли в баскетбольному плані. Однак, мені б хотілося розглянути «Мемфіс» з точки зору прогресу клубу в останніх матчах. Так, команда з Теннесі прекрасно працює в захисті. В останніх трьох матчах суперники змогли набрати проти «Гріззліс» всього лише 88,7 очок за гру. Більш того, опоненти змогли відвантажити «Мемфісу» лише 31,3 відсотка потрапляння з далеку.

Цікаво, що Фіздейл прийшов в команду, де, за його словами, він хотів налагодити напад. Однак, зараз саме захист рятує претензії «Гріззліз» на перемоги. Найважливішим фактором є, як не дивно, передматчевий скаутинг. Варто звернути увагу на те, що суперник у рамках переможної серії роздає в середньому всього лішь16,8 передачі, втрачаючи м’яч 16,2 рази. Нехай найчастіше відсоток попадання з гри у опонентів вище, ніж у «Гріззліз», команда відіграється за це постійним оборонним трафіком в трисекундній зоні, а також запобіганням комбінацій суперника, провокуючи втрати.

В принципі «Гріззліз» цілком можуть влаштувати розправу і для «Клівленда», у якого чотириматчева переможна серія. Думаю, що «Мемфіс» цілком може зупинити постійний рух м’яча, яке намагається робити «Клівленд». Вельми цікаво буде протистояння Кайра Ірвінга і Ендрю Харрісона, який може спробувати зіпсувати гру Ірвингу. Таким чином, навряд чи «Мемфіс» виграє, але вже точно команда повинна нав’язати боротьбу суперникові. Беру фору (+13) очок, хоча, думаю, тут можна було б взяти і +7, а, можливо, +5.

Ординар: Програш
Регулярний чемпіонат НБА
02:30/14 гру
«Клівленд Кавальєрс» - «Мемфіс Гріззліс»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0