«Кліпперс» — «Сан-Антоніо»: прогноз та ставка. Захист вийде на перший план

06:30, 17 лис 2021
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Лос-Анджелес Кліпперс» прийматиме «Сан-Антоніо Сперс».

«Кліпперс»

В останньому матчі проти «Чикаго» семиматчева серія перемог «вітрильників» була перервана. «Кліпперс» реалізували всього 35 відсотків із гри, а той же Реджі Джексон, покликаний допомагати Полу Джорджу, оформив лише 4/17. Лідер «Кліпперс» також був далеким від свого рівня гри. Однак наступний матч знову пройде в рідних стінах, де команда Тайронна Лю виграла 6 з останніх 7 битв. Варто зазначити, що вдома «Кліпперс» лише в одному матчі пропустили понад 109 очок, а у чотирьох не дозволили суперникам подолати позначку у 100 пунктів.

«Сан-Антоніо»

«Сперс» поки не вражають. Команда Грегга Поповича програла п’ять із останніх семи битв. На виїзді «шпори» також не вражають — дві перемоги з початку сезону, причому одна над «Орландо», який програє всім поспіль. З нападом у виїзних матчах у «Сан-Антоніо» все дуже слабо. Лише в одній грі вдалося набрати більше 106 очок, а в трьох до сотні не дісталися.

Прогноз

У цьому матчі можна було б розглядати перемогу «Кліпперс», оскільки у дві поразки поспіль на своєму полі віриться насилу, але і «Сперс» з тих колективів, які будь-якої миті можуть прокинутися. У цій грі запропонований тотал у 221 очко здається великим. Середній тотал матчів «Кліпперс» складає 210 очок, а вдома — 208 пунктів. Якщо взяти ігри за участю «Сперс», то там середній тотал у виїзних зустрічах 207 очок, а в цілому — 219 пунктів. Гра цілком може мати низовий характер.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
06:30/17 лис
«Кліпперс» — «Сан-Антоніо»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі