«Кліпперс» — «Портленд»: прогноз та ставка. «Блейзерс» дадуть бій «вітрильникам»

05:00, 10 лис 2021
У матчі регулярного сезону-201/22 Національної баскетбольної асоціації «Лос-Анджелес Кліпперс» прийматиме «Портленд Трейл Блейзерс».

«Кліпперс»

Після похмурого початку сезону, коли вдалося перемогти всього раз у перших п’яти зустрічах, «Кліпперс» саме після виїзної поразки в Портленді видали серію з чотирьох вікторій. Щоправда, суперники були не топові. Двічі вдалося обіграти «Міннесоту», а в останньому матчі лише завдяки шаленому ривку у четвертій чверті 22-0 був зламаний «Шарлотт». Як і раніше, в лазареті Каваї Леонард, але Пол Джордж, Реджі Джексон і Люк Кеннар намагаються вести команду вперед. Проте треба визнати, що загалом «вітрильникам» не вистачає стабільності, як в атаці, так і в захисті, постійно потрібні якісь ривки в ході матчу.

«Портленд»

«Блейзерс» після невдалої виїзної серії, де довелося капітулювати три матчі поспіль, у рідних стінах виграли два поспіль матчі, здолавши «Індіану» та «Лейкерс». Якщо проти «Пейсерс» у Лілларда все ще простежувалася криза, то в переможній зустрічі з «озерними» лідер «Портленду» нарешті був схожий сам на себе. Не виключено, що в тому матчі завершилась його чорна смуга. Зазначимо, що на виїзді «Блейзерс» ще не перемагали, програвши усі чотири матчі. З «Кліпперс» орегонці вже провели два очні матчі, програвши на виїзді. Удома була перемога.

Прогноз

За здорового Лілларда, який перебуває ще й у непоганій формі, «Портленд», претендуватиме і на виїзні перемоги, яким пора розпочатися. Настав час вже «Блейзерс» перервати серію невдач на чужих паркетах, тим більше що «Кліпперс» стабільністю не відрізняються і цілком можуть перервати і свою переможну серію. На випадок щільного матчу можна підстрахуватися невеликою плюсовою форою на «Портленд».

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
05:00/10 лис
«Кліпперс» — «Портленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі