«Кліпперс» — «Нью-Орлеан»: прогноз та ставка | «Пелікани» впораються з каліфорнійцями

04:30, 04 кві 2022
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Лос-Анджелес Кліпперс» прийматиме «Нью-Орлеан Пеліканс».

«Кліпперс»

Команда Тайронна Лю розташовується на 8-му місці і навряд чи посунеться внизу або вгору. Попереду у «парусників» чотири домашні матчі і треба перемогти хоча б в одному, щоб і теоретичні шанси зміни позиції зникли. Повернувся до складу Пол Джордж, але навряд чи в команді ризикуватимуть його здоров’ям перед плей-офф, коли мотивації особливої і немає. Після серії з п’яти поразок «Кліпперс» виграли дві з останніх трьох битв, а вдома зуміли перемогти лише двічі у минулих п’яти матчах.

«Нью-Орлеан»

У той же час «Нью-Орлеан» веде боротьбу за місце у топ-10 і поки що вона проходить вдало. «Пелікани» розташовуються на 9-му місці і мають перевагу над «Лейкерс» у дві перемоги. «Пеліканс» виграли 8 разів у минулих 10 матчах, а на виїзді в п’яти битвах, що минули, тільки одна поразка. Чудово влився у колектив Сі Джей Макколум. Повернувся до складу Брендон Інгрем, непогано діє Валанчюнас. «Нью-Орлеан» має всі шанси успішно відіграти на виїзді проти «Кліпперс».

Прогноз

У цій зустрічі цікаво виглядає ставка на перемогу гостей за 2,30. Усі розклади, зокрема мотивація, поточна форма і особисті зустрічі на користь «Нью-Орлеана». Зазначимо, що «пелікани» виграли три попередні очні битви. У той же час «Кліпперс» не має жодного резону викладатися в цій грі.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
04:30/4 кві
«Кліпперс» — «Нью-Орлеан»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі