«Кліпперс» — «Даллас»: прогноз та ставка. «Маверікс» чинитимуть опір

05:30, 24 лис 2021
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Лос-Анджелес Кліпперс» прийматиме «Даллас Маверікс».

«Кліпперс»

Останнім часом «Кліпперс» почали відверто буксувати. В минулих п’яти зустрічах вдалося перемогти лише двічі, причому остання перемога була саме вдома над «Далласом» (97:91), який грав без Луки Дончича. До цього на виїзді «вітрильники» двічі поступилися, а одна з поразок була від «Нью-Орлеана» (81:94), одного з аутсайдерів. В рідних стінах команда Тайронна Лю виглядає краще, але зараз немає іскри у грі колективу. В останніх 8 домашніх матчах «Кліпперс» перемогли сім разів, але лише у трьох успішних матчах різниця у рахунку була двозначною.

«Даллас»

«Маверікс», як і передбачалося, дуже залежать від свого лідера Луки Дончича. Словенець пропустив три останні матчі і у кожному з них «Даллас» програв. Проте передбачається, що Дончич повернеться на паркет у майбутній грі з «Кліпперс», а це шанс перервати серію невдач, тим більше, що Крістапс Порзінгіс начебто набрав форму і йому не вистачає ще одного ударного товариша по команді. Загалом на виїзді «Даллас» нічого видатного не показує, програвши останні три битви, але примітно те, що у всіх програних виїзних матчах з початку сезону «Мавс» поступалися з різницею не менше 6 очок. Пора вже видати щільний матч або перервати серію поразок.

Прогноз

Повернення Дончича може багато чого змінити в настрої та перспективах «Далласа». «Маверікс» не просто час вже виграти в гостях, а й показати характер і боротися до кінця. У цьому плані цікавим виглядає ставка на «Даллас» із форою (+5,5). Ставити проти «Маверікс» з Дончичем у складі, та ще й на такий не зовсім ударний «Лос-Анджелес» не дуже тягне.

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
05:30/24 лис
«Кліпперс» — «Даллас»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі