Клер Лью — Джулі Ніємайєр: прогноз і ставка Ярослава Перканюка

20:05, 20 чер 2022
Професійний гандикапер, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ярослав Перканюк дав прогноз на матч турніру в Бад Хомбурзі Клер Лью – Джулі Ніємайєр.

Клер Лью

Лью другий сезон проводить у топ-100, але американка не може похвалитися гучними перемогами та титулами. Більшість очок Клер набрала на престижних домашніх ITF-турнірах, де впевнено мала слабку конкуренцію. Цього сезону тенісистка виграла челенджер і перші зіграла у фіналі WTA-змагання, завдяки чому зміцнила позиції у рейтингу. Лью поки не вистачає досвіду виступів на високому рівні, тому вона вкрай невпевнено виглядає в матчах з топ-суперницями, оскільки перегорає ще в роздягальні.

Лью конкурентоспроможна усім типах покриттів. При цьому вона діє на корті виключно в надатакуючій манері, намагаючись кожним ударом загострювати та диктувати на корті свої правила. Клер здатна швидко завершувати розіграші і з форхенду, і з бекхенду. На своїх геймах тенісистка може покластися на подачу. На швидких кортах американка часто практикує виходи до сітки.

Джулі Ніємайєр

Ніємайєр дебютувала у топ-100. Цього сезону німкеня покращила результати на WTA-змаганнях та набрала важливі очки. На даний момент важко говорити про перспективи Джулі, причина в тому, що вона діє на корті максимально передбачувано та прямолінійно. Крім того, Ніємайєр не має бійцівського характеру, тому в невдалі дні здатна програти будь-якій суперниці в турі, навіть не намагаючись поборотися.

Ніємайєр діє на корті лише в атакуючій манері. Німка має гарматну подачу і стабільний форхенд, але вкрай невпевнено тримає м’яч з бекхенда.

У тенісистки є проблеми з пересуванням кортом.

Розбір поєдинку

Обидві дівчата діють на корті приблизно в однаковій манері, причому з перепадами. Не думаю, що Ніємайєр чи Лью вдасться провести весь матч на одному рівні. Так що є всі передумови до затяжного та завзятого поєдинку.

Ординар: Програш
Бад Хомбург
20:05/20 чер
Клер Лью — Джулі Ніємайєр
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус 3700 гривень за перший депозит від БК Betandyou
Ця версія правил та умов акції є актуальною.
248
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі