Кіпр – Боснія і Герцеговина. Прогноз Вадима Скічка

21:45, 31 сер 2017
Для господарів цей матч є вкрай важливим, адже в разі поразки кіпріоти до неможливості ускладнять собі життя у групі. До того ж домашній поєдинок – чудова нагода реваншуватися за поразку у першій грі. Хай там як, журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує від гри у Нікосії насамперед битви.

Кіпр зустрічався із Боснією і Герцеговиною у кваліфікації на Євро-2016 і обмінявся виїзними перемогами. Але головне не це, головне – купа боротьби та градус протистояння. Матчі між кіпріотами та боснійцями були щедрми на попередження і перша гра у кваліфікації на ЧС-2018 не стала винятком. У цьому матчі я пропоную звернути увагу на статистику жовтих карток і зробити ставку на тотал попереджень.

По-перше, обидві збірні з Півдня Європи – команди звідси більш схильні до нервів та попереджень за сутички. Ще один плюс за наш вибір – статистика цього відбору. Кіпр та Боснія і Герцеговина серед лідерів за жовтими картками. Арбітр матчу теж за нас – англієць Андре Марінер менше чотирьох карток показує вряди-годи, а на поєдинку двох запальних команд має перевиконати цей показник. Словом, арбітр штучно не гаситиме пристрасті, а лише завдяки жовтим карткам. Як на мене, Кіпр та Боснія і Герцеговина мають пробивати тотал за попередженнями.​

Ординар: Програш
Кваліфікація ЧС-2018
21:45/31 сер
Кіпр – Боснія і Герцеговина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Бонуси тижня від «РБ»
Бонус від «Фан Спорт» до 1000 грн
Букмекерська контора «Фан Спорт» надає для нових гравців бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 1 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
7
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0