Кевін Андерсон – Карлос Берлок. Прогноз Олексія Тютюненка

16:00/24 кві '17
Грає

Призер конкурсу «Гроші та Слава» від «Рейтингу Букмекерів» і БК Favbet, який отримав контракт на місяць у команді експертів «РБ», Олексій Тютюненко зробив прогноз на поєдинок турніру АТР в Барселоні між Кевіном Андерсоном та Карлосом Берлоком. Прогнозист віддає перевагу південноафриканському тенісисту.

Перші кола на турнірах АТР дуже часто бувають непередбачуваними та сенсаційними, тож прогнози робити доволі важко. Я обрав матч між Кевіном Андерсеном та Карлосом Берлоком, адже це протистояння одне з найцікавіших на цій стадії змагань.

Треба сказати, що цей матч доволі інтригуючий через те, що тенісисти ще жодного разу не зустрічались між собою, хоча обидва вже багато років грають в турі. За великим рахунком ґрунт – це профільне покриття саме аргентинця, але рівень тенісу набагато кращий у Кевіна. В цьому році південноафриканець зіграв лише один матч на ґрунті проти Фернандо Вердаско і програв його на двох тайбрейках. Але треба віддати належне іспанцю, який програвав в другому сеті з брейком, але зміг повернути брейк і виграти в тринадцятому геймі. Рівень Карлоса Берлока набагато нижчий за Фернандо, на боці Кевіна в цьому протистоянні звісно буде подача, але і на прийомі він грає доволі непогано.

Пропоную заграти перемогу Кевіна, можна ще спробувати тотал більше, хоча після розгромної поразки Берлока від Рамоса в Монте Карло, я б не ризикував цього робити.

Ординар: Виграш
Іспанія: Барселона АТР, грунт
16:00/24 кві
 «К.Андерсон» - «К.Берлок»  
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0