«Кельн» – «РБ Лейпциг». Прогноз Олексія Андронова

18:30/25 вер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Кельн» – «РБ Лейпциг» у п’ятому турі німецької Бундесліги 2016/2017. Гра відбудеться в неділю ввечері на стадіоні «Райн Енергі» в Кельні. Наш експерт припускає, що в майбутній зустрічі буде «низ» – «тотал менше 2,5 м’яча».

Недільний матч в німецькій Бундеслізі. «Лейпциг» – команда, яку важко прогнозувати, тому що немає дистанції. Занадто мало матчів вона зіграла в елітному дивізіоні, а намагатися проектувати сюди матчі, які були у 2-й Бундеслізі, зовсім неправильно. Але я буду виходити з того, що «Кельн» при Петері Штегері намагається досить впевнено грати у своїх воріт. «Кельн» не соромиться оборонятися великими силами.

Для нього рахунок 0:0 зовсім точно краще, ніж 2:3. Тому я не думаю, що «Кельн» буде кидатися на суперника, який добре показав себе в перших турах сезону. Не думаю, що в цьому матчі варто чекати великої кількості голів. Це навряд чи. Можливо, хтось переможе з мінімальним рахунком, вірогідний і нічийний результат. А моя ставка – «тотал менше 2,5 м’яча».

Ординар: Виграш
«Кельн» - «РБ Лейпциг»
25.09.2016 18:30 ЕЕТ
Чемпіонат Німеччини 2016/2017. Бундесліга. 5 тур
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0