Кей Нісікорі – Марін Чілич. Прогноз Ганни Чакветадзе

22:00/18 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Кей Нісікорі – Марін Чілич в третьому турі групи Джона Макінроя на підсумковому турніру року ATP, який проходить в Лондоні. Зустріч відбудеться ввечері в п’ятницю. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі японець отримає перемогу.

Марін Чілич остаточно розчарував своєю слабкою грою на цьому турнірі. Не можу сказати, що Стен Ваврінка грав якісно, але хорват помилявся ще більше, ніяк не міг забити м’яч, виграти чисто. Але ж останнім часом він виглядав дуже непогано. Але, можливо, вся справа в психології. Або Чілич вже більше починає думати про фінал Кубка Девіса. У Чілича немає навіть теоретичних шансів на вихід з групи. Якщо Маррей виграє у Ваврінки, то при такому розкладі в півфінал вийде Нісікорі, від Чілича вже нічого не залежить.

Багата історія особистих зустрічей у Чілича з Нісікорі, напевно, найголовніший матч виграв хорват в фіналі US Open. Та й недавно він переміг Кея в фіналі турніру в Базелі. Але те, як тенісисти виступають тут в Лондоні, говорить на користь японця. Він дуже здорово готовий, трохи його не вистачило на Маррея, але матч був чудовим. Енді довелося всі сили віддати заради перемоги. Так що в майбутньому матчі ставлю на японського самурая!

Ординар: Програш
Кей Нісікорі - Марін Чілич
18.11.2016 22:00 ЕЕТ
Підсумковий турнір ATP. Група Джона Макінроя. 3-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0